Bonus za rejestracje bez depozytu

Wiele firm oferujących zakłady bukmacherskie stara się przyciągnąć nowych klientów bonusem za rejestracje bez depozytu. Oznacza to, że gracz na start otrzymuje określoną kwotę pieniędzy na zakłady bez konieczności zasilania swojego konta własnymi pieniędzmi.

Bukmacher to oczywiście nie bankomat i bonusu nie można od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Wypłata środków pochodzących z bonusu za rejestracje bez depozytu obarczona jest pewnymi warunkami, różnymi w zależności od bukmachera. Najczęściej jest to kilkukrotny obrót kwotą bonusu po określonym minimalnym kursem.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Przykładowo, jeśli wymagany jest 4-krotny obrót po minimalnym kursie 2.0, to przed wypłatą trzeba postawić zakłady za łączną kwotę minimum 80 zł, a każdy z tych zakładów nie może mieć łącznego kursu niższego niż 2.0.

Czy da się zyskać na bonusie za rejestracje?

Jak w każdym przypadku, kiedy ktoś oferuje pieniądze za darmo czyli taki bonus za rejestrację, pojawić się może pytanie: Gdzie jest haczyk? Odpowiedzieć należy, że w zasadzie nigdzie. Bukmacherzy pozwalają sobie na takie oferty z dwóch powodów. Po pierwsze, wymagania dotyczące wypłaty bonusu, przykładowo takie jak wskazane w poprzednim akapicie, powodują, że znaczna część użytkowników przegra swój bonus i nie będzie miała czego wypłacić.

Po drugie dlatego, że niektórzy użytkownicy, nawet po spełnieniu warunków wypłaty bonusu, będą obstawiać dalej i staną się ich regularnymi klientami. Czy wobec tego bukmacher bez depozytu to tylko pozornie korzystnie oferta?

Nie, ponieważ to,co bukmacher zakłada jako swój zysk z takiej promocji, nie jest od niego zależne. Gracz może przecież trafnie obstawić zakłady z bonusowych środków, zachowując narzucone warunki, wypłacić je i nigdy więcej nie obstawić już u niego żadnego zakładu.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Może również uczynić z pieniędzy za wygrane zakłady kapitał początkowy do dalszej gry, która przyniesie mu jeszcze większe zyski. Zależy to tylko od tego, na czym opiera się cała bukmacherka, czyli umiejętności przewidywania i odrobiny szczęścia.

Przy porównywaniu ofert bonusów u różnych bukmacherów nie można tylko porównywać kwot. Istotniejsze są warunki, które trzeba spełnić przed wypłatą bonusowych pieniędzy. Nie warto dać się skusić wizją darmowych 100 zł, jeśli ich wypłata wymaga wielokrotnego obrotu tą kwotą po bardzo wysokich kursach, ponieważ zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa jest prawie pewne, że na którymś etapie cały bonus zostanie utracony.

Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby korzystać z różnych ofert u różnych bukmacherów, warto pamiętać, że w żadnym wypadku na samej rejestracji nic się nie traci.

Podsumowanie

Bonus za rejestracje bez depozytu nie jest gwarancją darmowych pieniędzy. Specjalne warunki dotyczące bonusów sprawiają, że pomnażanie pieniędzy jest trudniejsze niż w przypadku zwykłej gry. Przy założeniu, że gracz zachowa głowę na karku i nie będzie chciał za wszelką cenę odegrać się po ewentualnej utracie bonusu, faktycznie jest to oferta zakładów bez ryzyka.

Na pewno jest to dobre rozwiązanie dla nowych graczy, którzy nie chcą uczyć się bukmacherki ryzykując własne pieniądze, a także dla weteranów, którzy chcą zabawić się bez ryzyka na wyższych kursach.

Zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego:

Od kilku lat w Polsce jasno określono, które firmy bukmacherskie są legalne, a które nie. Dzięki temu, każdy, kto jest zainteresowany obstawianiem może to robić – na ten moment w 19. firmach bukmacherskich. Każda z nich chce, aby to właśnie ich wybrali potencjalni, nowi typerzy.

Z tego względu bukmacherzy zaczęli rozdawać bonusy. Wśród nich – najlepsze dla graczy – freebety. Przedstawimy, kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu.

Freebety, czyli zakłady bez depozytu

Czym dokładnie są takie freebety? Zakład bez depozytu to możliwość obstawienia kuponu, bez posiadania środków na koncie depozytowym gracza. W ramach promocji, zwykle za założenie konta niektóre firmy oferują tego typu bonus.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacher przelewa wtedy wskazaną przez siebie kwotę na konto bonusowe gracza. Zwykle oscyluje to w granicach 20-25 złotych, które po odpowiednim obrocie, typerzy mogą wypłacić. Właśnie dlatego jest to jeden z najbardziej poszukiwanych bonusów przez graczy – bez własnego wkładu mogą się oni dorobić.

Które firmy rozdają freebety?

Na współczesnym rynku, nie ma zbyt wielu firm, które rozdają freebety. Postanowiliśmy więc przedstawić tutaj wszystkich tych bukmacherów – a zatem – kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu?

• STS

Pierwsza z firm, którą opiszemy, to niekwestionowany lider naszego rynku. STS od ponad dwóch dekad działa w Polsce i jest najbardziej rozpoznawalną marką w kraju. Oczywiście zaliczają się oni do tych, co rozdają freebety. Każdy, kto założy konto u tego bukmachera i podczas rejestracji wpisze kod: „pewne25”, otrzyma na konto bonusowe 25 złotych freebetu.

Aby móc wypłacić otrzymane środki wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.91. całego kuponu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

• Fortuna

Do grona tych, kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu zaliczana jest również Fortuna. Walczy z wyżej wymienionym bukmacherem o miano najlepszej firmy bukmacherskiej w kraju i pod wieloma względami jest już blisko, a nawet nieco ponad STS-em. Jeśli chodzi o freebet, to można go otrzymać w formie 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, które odpowiada 20 złotym.

Co ciekawe, bukmacher nie stworzył żadnych wymogów dotyczących wypłaty. Jeśli kupon postawiony za punkty wejdzie, od razu można wypłacać środki na swoje konto bankowe.

• Forbet

Forbet to kolejny bukmacher z freebetem – jednak już nie na start, jak w poprzednich przypadkach. Każdy aktywny gracz w dniu swoich urodzin otrzyma prezent od bukmachera – 20 złotych na obstawianie – bez depozytu. Obrót, jaki należy dokonać jest dwukrotny, po kursie minimalnym 2.0.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

• LV BET

Na sam koniec pozostał nam LV BET, czyli firma, która od kilku lat działa w Polsce i jest już w czołówce bukmacherów. Nic więc dziwnego, że należą do tych, którzy oferują zakłady bukmacherskie bez depozytu. Jest to freebet, który przysługuje tylko wybranym.

Chodzi mianowicie o osoby, które posiadają karnet na spotkania sezonu zespołów, które sponsoruje bukmacher. Chodzi o Wisłę Płock, Arkę Gdynia, Wisłę Kraków, Zagłębie Sosnowiec, Widzew Łódź oraz Stal Mielec. Każdy z graczy, który prześle zdjęcie karnetu, otrzyma 50 złotych bez depozytu. Aby wypłacić środki należy dokonać czterokrotnego obrotu, z kursem co najmniej 1.75.

Legalni Bukmacherzy
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
600zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
500zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1500zł Zagraj