Bonusy na Ekstraklasę u bukmacherów

Obstawianie Ekstraklasy może dać solidny zarobek – o ile wiemy jak obstawiać te spotkania u buka. Poza tym sporadycznie legalni bukmacherzy internetowi oferują promocje na mecze Ekstraklasy, przez co zdołamy dodatkowo zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak oczywiście jest aktualnie – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Z racji na start Ekstraklasy wymieniony legalny bukmacher online ruszył z kolejną kampanią dla nowo zakladających konta graczy zakładów sportowych (przewidują robić tego rodzaju akcje promocyjne co tydzień).
A my typerzy jedynie na tej akcji promocyjnej skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Bonus na mecze w Ekstraklasie

Nie licząc bonusu na początek prawie każdy z nowo otwierających konta użytkowników, jaki zarejestruje się w okresie 29.01 a 31.01 zdobędzie kolejny dodatek.

Ważne! Prezentowana oferta prawdopodobnie będzie co pewien okres przedłużana.

Kluczowe zasady promocji Superbet

1) Gdy obstawiający wpłaci minimum 50 zł oraz postawi 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to dostanie nie licząc oferty na start, dodatek w owielkości 50 zł,

2)Gdy obstawiający wpłaci min 100 zł oraz postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to dostanie nie licząc oferty na start, dodatek w owielkości 100 zł.

3) Gdy obstawiający wpłaci min 150 zł oraz postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to dostanie nie licząc oferty na start, dodatek w owielkości 150 zł.

Szczegóły tejże promocji znajdziecie na superbet.pl/powrot_ekstraklasy

Prócz tego wystartowali oni jeszcze z nowiuteńką pulą Super Game. Łączna pula do wygrania to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje