24Option

4.5 Ranking
dealimage
Podwajają 1 wpłatę! Konto demo: aktywne na żądanie
Pros

Zalety

  • Regulacje Cysec
  • Silna pozycja na rynku
  • Wysokie zwroty
  • Przyjazna platforma
  • Opcja zamykania pozycji
  • Poradnik dla początkujących
  • Terminowe wypłaty
Pros

Wady

  • Wolna odpowiedź na maile
  • Wysokie minimum depozytu, inwestycji
100%
Podwajają 1 wpłatę!
Demo: aktywne na żądanie

Informacje

Nazwa 24Option
Data powstania 2009
Lokalizacja Cypr
Wpłata od 250$
Dostępne demo TAK, na żądanie
Polska pomoc NIE
Materiały szkoleniowe TAK
Czas wygaśnięcia opcji do tygodnia
Minimalna wpłata 10$

24Option Oceny

Szata graficzna
Bonus powitalny
Wypłaty
Pomoc graczom
Wiarygodność
Ogólna ocena

Decydując się na inwestowania w opcje binarne z pewnością słyszeliśmy o 24Option.

Broker działa już od 2009 roku i jest jednym z najbardziej polecanych brokerów. Firma zarejestrowana jest na Cyprze i posiada regulację tamtejszego urzędu CySec. Wchodząc na tą platformę możemy od razu zauważyć, że nie ma opcji zmienienia języka na język polski.

 

Poza tym dostępne są inne języki jak: angielski, rosyjski, francuski, niemiecki i jeszcze kilka innych. Mimo wszystko nie powinno to stanowić przeszkody, ponieważ poruszanie po platformie 24Option jest niezwykle łatwe i z pewnością każdy da sobie radę.

 

Dodatkowo po założeniu konta zostaniemy przywitani przez przedstawiciela, który posługuje się płynnie w języku polski. Dlatego też możemy liczyć na pomoc w naszym języku. Podczas samego zakładania konta musimy się zastanowić jaki jego rodzaj będzie nas interesował.

Oprócz podstawowej wersji możemy założyć sobie konto VIP (dodatkowo dzieli się na Gold i Platinum). W tym przypadku musimy wiedzieć, że automatycznie wzrasta nam minimalny depozyt. Zaletą wyboru konta VIP jest dodatkowy zwrot od wygranych opcji – od 2% do 4%. Poza tym konto VIP to także lepsze bonusy i przede wszystkim możliwość konsultacji z osobistym trenerem.

 

Zatem w przypadku 24Option możemy liczyć na 89% zwrotu z inwestycji (konto VIP). Minusem jednak jest dość wysoki minimalny depozyt – 250 dolarów. Warto tu również wspomnieć o minimalnej stawce gry – 24 dolary. Zatem już na wstępnie musimy liczyć się z dość wysokim wkładem własnym.

 

Jeśli chodzi o samą platformę to ta jest dostarczana przez firmę TechFinancials. Jej zaletą jest fakt, że możemy od razu z niej korzystać dzięki przeglądarce. Nie musimy ściągać żadnych plików, itp. Sama platforma jest niezwykle przejrzysta i łatwo się po niej porusza. Nawet nie zauważymy, że jest w obcym języku. Oczywiście mamy do dyspozycji wiele dodatkowych narzędzi, jak chociażby pojawiające się sygnały inwestycyjne. Co do proponowanych rodzajów opcji to mamy dostęp do high/low.

 

Poza tym są również opcje krótkoterminowe (od 30 sekund do 5 minut), Graniczne i OneTouch. Warto dodać, że w niektórych przypadkach platforma pozwala nam wcześniej zamknąć opcję. Wyżej wspomniane były zwroty z opcji na konta VIP. W przypadku zwykłego konta możemy liczyć na maks. 83%. Choć w przypadku opcji krótkoterminowych wynosi nawet do 70%.

Dla polskich inwestorów problemem nie powinny również stanowić wpłaty i wypłaty. Te możemy wykonywać za pośrednictwem przelewów bankowych, kart kredytowych, a także za pomocą elektronicznych systemów płatności (np. Skrill). Wypłacić możemy każdą kwotę, ale przed tym należy zweryfikować swoje dane. Czas oczekiwania wypłaty trwa ok. tygodnia.

24Option daje nam możliwość skorzystania z konta demo dla handlu opcjami binarnymi, ale wcześniej musimy wpłacić minimalny depozyt.

Na stronie brokera znajdziemy mnóstwo ciekawych materiałów edukacyjnych, dzięki czemu początkujący nie muszą szukać niezbędnych informacji po sieci.

 

Opinia o 24Option

Podsumowując, broker z pewnością godny uwagi. W Internecie krąży wiele opinii na jego temat, ale działa on sprawnie i wszystkie wypłaty są wykonywane bezproblemowo. Jedynym minusem jaki możemy wyszukać to minimum depozytu – stąd też broker skierowany jest głównie pod inwestorów dysponujących większą gotówką.