Betwinfx

3.9 Ranking
dealimage
Podwajają pierwszą wpłatę! Konto demo: aktywny po wpłacie
Pros

Zalety

  • Polska wersja i wsparcie
  • Niski depozyt
  • Wiele opcji płatności
  • Inwestowanie od 1zł
  • Dwa bonusy do wyboru
Pros

Wady

  • Mało rodzajów opcji
  • Małe problemy z platformą transakcji
  • Zarobek do 80%
1000zł
Podwajają pierwszą wpłatę!
Demo: aktywny po wpłacie

Informacje

Nazwa Betwinfx
Data powstania 2014
Lokalizacja Kostaryka
Wpłata od 10zł
Dostępne demo TAK
Polska pomoc TAK
Materiały szkoleniowe TAK
Czas wygaśnięcia opcji do 30 minut
Minimalna wpłata 10zł

Betwinfx Oceny

Szata graficzna
Bonus powitalny
Terminowe wypłaty
Pomoc graczom
Wiarygodność
Ogólna ocena

Przeglądając ofertę różnych brokerów na rynku opcji binarnych z pewnością najmniej konkretnych informacji dowiemy się na temat Betwinfx.

Broker ten należy do firmy Repus Apud SA, która zarejestrowana jest na Kostaryce. I właściwie tyle dowiemy się o tym brokerze wchodząc na jego stronę.

Ogólne pierwsze wrażenie jest dość pozytywne. Strona dość czytelna. Nie zaśmieca się nas różnymi zbędnymi informacjami.

Namolnie nie namawia się nas do założenia konto, natomiast widać od razu możliwość zobaczenia konta demo. Wchodząc na tą ikoną zostaniemy na kierunkowani na pierwszy filmik instruktażowy. Choć tych materiałów edukacyjnych jest jeszcze więcej.

 

Z pewnością jest to dobra pomoc dla zupełnie początkujących graczy, ponieważ znajdziemy tu takie zakładki jak chociażby „Słowniczek”.

Broker sam mało o sobie pisze, oprócz tego, że możemy przeczytać iż szczyci się, że jest to najlepszy broker na świecie. Co do tych słów wielu graczy ma niewielkie uwagi. Przeglądając opinie na różnych forach wielu graczy uważa, że broker nie wypłaca pieniędzy i po prostu oszukuje swoich użytkowników. Są oczywiście inwestorzy, którzy chwalą sobie jego ofertę.

Warto jednak odpowiednio przyjrzeć się tym opiniom, ponieważ te zachwalające mają na celu zwabienie nas do brokera i założenia konta z linka danego użytkownika.

 

Z pewnością Betwinfx to oferta, którą należy dobrze przemyśleć, ponieważ ciężko znaleźć w sieci dokładny opis brokera.

Sam broker również mało pisze o sobie. A szkoda, że panują takie opinie, ponieważ strona jest ładnie przetłumaczona na język polski, również pomoc możemy uzyskać z naszym języku. Już na pierwszej stronie mamy podany numer na infolinię czy też wysłanie wiadomości. Z pewnością duży plus to minimalny depozyt. Właściwie żaden inny broker nie oferuje nam tak niskiej minimalnej wpłaty – tutaj wynosi ona tylko 10 złotych!

Dzięki temu inwestycje możemy zacząć od 1 złotego. Takie rozwiązanie jest z pewnością ciekawe, dzięki czemu nie musimy działać na koncie demo.

 

Niestety broker informuje nas, że od wypłat może pobierać opłaty, które wynoszą 2% i nie są niższe niż 4 złote. Pieniądze możemy wpłacać poprzez Transferuj.pl, Neteller i Skrill. Konto możemy także założyć w dolarach lub euro.

Co do rodzaju opcji to mamy do wyboru – 60 sekund, 5 minut, 15 minut, 30 minut.

 

Betwinfx proponuje nam także zabezpieczenie inwestycji, kiedy ta zakończy się niepowodzeniem – zabezpieczenie wynosi 5% zainwestowanego kapitału. Podsumowując, broker byłby naprawdę bardzo ciekawą opcją szczególnie dla totalnych laików, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z opcjami binarnymi.

 

Opinia o Betwinfx

Niestety niepokojące są dosyć negatywne komentarze, których jest naprawdę sporo w sieci.

Dzisiaj wchodząc na stronę Betwinfx jesteśmy zapewniani, że wszystko działa tak jak powinno i nie musimy się o nic martwić.

Dlatego też biorąc pod uwagę jak niski jest wymagany minimalny depozyt od pierwszej wpłaty może warto wypróbować tego brokera?

Ciężko cokolwiek powiedzieć o tym brokerze, ponieważ nie reklamuje się, a w sieci krążą różne opinie. Dlatego te ostateczną decyzję zostawiamy Wam czyli graczom.