Czy opcje binarne to najlepsza metoda zarabiania pieniędzy?

Każda nowa metoda zarabiania pieniędzy tworzy mentorów, którzy starają się pomóc innym, początkującym dojść tak wysoko jak oni sami. Taka pomoc często występuje pod postacią zakupu poradnika danej osoby-mentora.

Koszt takich pomocy nie może być zbyt wygórowany, ani zbyt niski. Choć trzeba przyznać, że ceny są różnorodne. Owe poradniki możemy zakupić za kilkanaście złotych, ale ceny sięgają nawet kilkuset złotych.

Pytanie brzmi jednak czy warto?

Myśląc logicznie, jeśli ktoś zarabia na opcjach binarnych naprawdę imponujące kwoty to po co mu kolejna „zabawa” w sprzedawanie swoich poradników za kilkanaście złotych. Czy takie porady są naprawdę tylko tyle warte? Wszystko należy porównywać do możliwości opcji binarnych.

Tutaj możliwości zarobku są naprawdę wysokie. Przy inwestycji 100 dolarów możemy liczyć na 70-80 dolarów zarobku na czysto. Jest to zatem około 300 złotych. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że była to opcja krótkoterminowa to mówimy tu o naprawdę wysokich zarobkach.

Po co zatem takiej osobie 50 złotych za poradnik? Trzeba uważać na takie oferty. W większości są to zwykli oszuści, którzy nawet nie mają zarejestrowanego konta u brokera. Naciągacze tworzą najpierw perfekcyjne strony sprzedażowe, które mają nas zachęcić do zakupu poradnika. Przedstawiają nam oni swoją drogę do sukcesu, zdjęcia samochodów i willi.

To wszystko to fikcja, która ma nas nakręcić do zakupów. Zwróćmy uwagę, że większości brokerów na własnych stronach proponuje nam materiały edukacyjne. Są one tworzone przez profesjonalistów z doświadczeniem. W wielu przypadkach są one zupełnie darmowe.

Poza tym nie zapominajmy o stronach, których cały czas przybywa i ich autorzy również za darmo opisują swoje doświadczenia inwestycji w opcje binarne. Na mentorów z opcji binarnych powinniśmy jeszcze uważać, ponieważ jest to dość młody rynek.

Stąd kolejna podpowiedź, by nie korzystać z tego typu usług. Zamiast wydawać pieniądze na taką „pomoc” lepiej wpłacić to na platformę u naszego brokera i samemu uczyć się na własnych błędach.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje