Jak grać zakłady bukmacherskie

Każdy z nas kto zastanawia się jak grać zakłady bukmacherskie popełnia błędy, a obstawiając zakłady bukmacherskie przez internet są one dodatkowo bardzo kosztowne.

Wabieni dużymi zarobkami wpłacamy pierwszy depozyt i gramy za o wiele duże stawki uważając, że kiedyś w końcu jakiś typ musi nam wejść. To bardzo częsty błąd jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, ale tak naprawdę robimy ich o wiele więcej niż na pozór nam się wydaje – często nieświadomie.

Jak nie grać na zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim gry na pewniaków. Ich naprawdę nie ma na zakładach bukmacherskich! Co ciekawe taką rade często słyszymy od doświadczonych typerów, ale i oni często stosują to na swoich kuponach. Tak naprawdę granie faworytów to cały czas prawdziwa żyła złota dla bukmacherów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Bo przecież kursy na nich są zazwyczaj bardzo niskie i aby w ogóle myśleć o jakiekolwiek rozsądnej wygranej to musimy postawić większą gotówkę.
A mówiąc o pewniakach mamy od razu na myśli niskie kursy. Musimy sobie uzmysłowić, że trafienie wysokich kursów jest w naszym zasięgu. I nie są one wcale mniej prawdopodobne do wejścia niżeli te niższe. Wręcz przeciwnie.

To czego również powinniśmy unikać to płacenie osobom trzecim za podanie nam typów o kursach rzędu 150-350. Są one oczywiście bardzo kuszące, ponieważ już jeden taki kupon mógłby nam zapewnić zarobek nawet na cały rok. W rzeczywistości to oszuści, na których stracimy pieniądze. Nie wsadzamy wszystkich do jednego worka, ponieważ są osoby, a właściwie grupy warte polecenia.

O czym warto pamiętać na zakładach bukmacherskich

Pamiętajmy, że sami również możemy stworzyć swój kupon o podobnym kursie. Unikajmy także grania za cały kapitał, który nam został na koncie bukmachera internetowego. Doskonale wiemy, że emocje mogą nas do tego skłonić. Ale wcześniej już ustalmy, że lepiej postawić nawet 2 złote niżeli wszystko co mamy. Być może dzięki tym kilku złoty uda nam się wypracować coś większego.

W miarę możliwości warto unikać także obstawiania sportów o których zupełnie nic nie wiemy. Często bywa tak, że zauważymy na forach czy innych stronach podawane typy i zachęcenie do ich skorzystania. Jeśli nie jesteśmy w 100% pewni danego źródła lepiej sobie to odpuścić.

W sieci jest wiele osób, którym zależy nam podawanie trefnych typów. Nie znając się na danej dyscyplinie sportowej nie mamy żadnego punktu porównania. Błędy na początku przygody z zakładami bukmacherskimi to podstawa. Nie ma się co tym udręczać tylko wyciągnąć z nich wnioski i trzymać się własnych zasad. A należy je wypracować jak najszybciej, by zakłady bukmacherskie przynosiły nam zadowalające dla nas zyski.

Nie jest to łatwe, ponieważ w grę wchodzą emocje, które potrafią decydować za nas w najmniej odpowiednich momentach.

 

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Każdy z nas chciałby mieć tę zdolność, by móc przewidzieć wynik meczu. Zauważmy ile mamy możliwości obstawienia zakładów bukmacherskich na jednym spotkaniu. W przypadku piłki nożnej możemy typować, która drużyna wygra, ale również ile padnie bramek, ile będzie rzutów różnych i wiele więcej. Znając wynik meczu moglibyśmy bez większych przeszkód obstawiać wyższe kursy.

Bo skoro mamy tak duże możliwości wygrania pieniędzy to z pewnością nie może być to takie proste. I faktycznie nie jest, bo gdyby było inaczej każdy z nas zarabiałby na bukmacherce. Przewidzenie wyniku meczu w niektórych sytuacjach bywa trudne.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Ale kiedy go analizujemy i naprawdę nie wiemy jaki przebieg może on mieć to lepiej go sobie po prostu odpuścić. Co nam może posłużyć jako pomoc dodatkowa, by jak najlepiej obstawić mecz? Zacznijmy od statystyk, którymi kieruje się każdy.

Z pewnością mają one duży wpływ na nasze obstawianie. Poza tym należy sprawdzać bieżące informacje na temat meczów. Nie jest to trudne, ponieważ w sieci znajdziemy mnóstwo serwisów sportowych, na których co chwile pojawiają się aktualności.

Dzięki nim wiemy jakie nastawienie ma drużyna do zbliżającego się meczu, czy kluczowemu zawodnikowi odnowiła się kontuzja i wiele innych. Takie informacje niekiedy mają wielkie znaczenie podczas obstawiania meczów. I jeszcze ważna kwestia – być szybszym od bukmachera.

Pamiętajmy, że tak też pracują ludzie, a nie roboty

Jeśli wcześniej przeczytamy sprawdzoną informację możemy zarobić na spadkach kursów jeszcze przed końcem meczu. Poza tym zważajmy uwagę na to co obstawiamy. Meczy piłki nożnej w ciągu dnia jest mnóstwo. Jest jednak różnica pomiędzy zwykłymi rozgrywkami ligowymi, a meczami w pucharach. Miejmy to na uwadze chcąc typować zwycięstwo drużyny, ponieważ w przypadku tych drugich zdarzeń dzieją się rzeczy różne.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jak widzimy na czym polega obstawianie meczy online zauważymy, że potrzeba sporo czasu i przede wszystkim doświadczenia, by poznać zawodników i drużyny. Często doświadczeni typerzy typują w ciemno niektóre spotkania, ponieważ na przestrzeni kilku lat wiedzą czego można spodziewać się od sportowców. Poza tym wszystkim musimy pamiętać, że jest to sport i tutaj może się wydarzyć dosłownie wszystko.

Niestety nadal panuje spora korupcja w świecie sportu dlatego niekiedy warto obserwować mecz na żywo, by zobaczyć czy nie dzieje się nic podejrzanego. Wiele zależy od naszej strategii jakby jednak nie było potrzeba czasu na dobrą analizę spotkania, by zwiększyć prawdopodobieństwo swoich wygranych.