Jak inwestować w opcje binarne i nie popełniać błędów

przez Porady i strategie

Nie ma ludzi nieomylnych – to oczywiste. Każdy z nas popełnia błędy, jednak są sytuacje, w których możemy ich uniknąć.

W opcjach binarnych wielu graczy je popełnia, po czym wchodząc na forum wypisuje obraźliwe posty na temat danego brokera czy samych opcji binarnych. A przecież wina w większości przypadkach leży po jego stronie.

 

Jakie są zatem najczęstsze błędy graczy?

Pierwszym z nich jest założenie konta o wielu brokerów. To błąd, który może nasz dużo kosztować. Wpłacając nawet minimalną sumę na każdą platformę nie będziemy w stanie działać na kilku polach. Przyczyną takiego zachowania są zazwyczaj bonusy powitalne.

 

Prawda jest jednak taka, że najlepszą opcją będzie dla nas konto u jednego, maksymalnie u dwóch brokerów, ale nie więcej. Kolejną sporną kwestią pozostaje pierwszy depozyt. Niektórzy uskarżają się, że minimalne progi są wysokie. Ale spójrzmy na to obiektywnie.

Przy wpłacie 300 złotych i minimalnej kwocie transakcji 40 złotych właściwie nie ma mowy o potknięciach. Nie możemy przesadzać ani w jedną, a ni w drugą stronę. Równe dobrze wpłacenie na platformę brokera kilkudziesięciu tysięcy złotych, bez przeczytania recenzji to również bardzo ryzykowny krok.

 

I tu też pojawia się kolejny błąd graczy – niesprawdzony broker.

Czytamy artykuły dotyczące wielkich zarobków, jak inwestować w opcje binarne, itp., a nie czytamy opinii na temat brokera. To bardzo ważne, ponieważ są i tacy, którzy oszukują, poprzez niewypłacenie naszych pieniędzy. Nie oznacza to, że nie ma na rynku sprawdzonych platform, bo takie są. Działają one w wielu państwach i cieszą się bardzo dobrą opinią. Dlatego też przed rejestracją warto poczytać recenzje i wejść na kilka for internetowych. Kolejny bardzo popularny błąd graczy to rejestracja u brokera, który oferuje nam najlepszy bonus powitalny.

 

Faktem jest, że większości z nich to propozycja pozyskania dość sporej gotówki. Ale nie zawsze tak łatwo mamy do niej dostęp.

Często do owych bonusów są oddzielne regulaminy – warto je przeczytać. Dowiemy się z nich, że np. musimy obrócić nim kilka razy, byśmy mogli go następnie wypłacić. To jedne z najczęstszych błędów graczy. Warto zauważyć fakt, że większości z nich jest popełniane jeszcze przed inwestycją.


Zostaw komentarz

*