Konto demo dla opcji binarnych – u jakiego brokera?

przez Brokerzy i platformy

Coraz więcej osób kusi się, by zainwestować swoje pieniądze w opcje binarne.

Faktem jest, że ta metoda zarabiania jest z miesiąca na miesiąc bardziej popularna. Niektórzy bazują tutaj na swoim szczęściu. O to w opcjach binarnych nie trudno, zdarza się, że kilka razu pod rząd ratują nas ułamki od przegranej. Kiedy uda nam się w ten sposób zarobić pieniądze to naprawdę możemy o sobie mówić, że jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami.

Niestety nie każdy z nas ma go aż tyle. Poza tym i ono musi się kiedyś skończyć. Patrząc na opcje binarne w dłuższym okresie nie ominie nas nauka, poznawanie nowych strategii. I to właśnie o nie w głównej mierze chodzi. Nie uda nam się cały czas mówić o inwestycji jeśli będziemy grać bez żadnej wiedzy. Szczęście się skończy, a wraz z nim nasze pieniądze.

 

Konto demo dla opcji

Aby tego uniknąć i popróbować sobie różnych strategii warto pomyśleć o założeniu konta demo. Często nowi użytkownicy korzystają z tej możliwości, by poznać mechanizm działania opcji binarnych, a także fakt jak się poruszać po danej stronie brokera.

 

Zakładając konto demonstracyjne możemy się poczuć tak jakbyśmy mieli konto prawdziwe. Zazwyczaj nie różni się ono niczym, oprócz tego, że korzystamy z wirtualnej gotówki. Konto demo pozwala nam zobaczyć to wszystko od środka. Możemy zauważyć jak zmieniają się ceny, możemy również zapoznać się z proponowanymi przez brokera opcjami i aktywami.

Po zapoznaniu się ze stroną możemy przystąpić do gry. Jeśli już mieliśmy okazję poczytać o strategiach możemy jedną z nich wykorzystać.

 

Jak długo grać na koncie demo?

Tutaj często sami nie mamy większego wyboru, ponieważ brokerzy zazwyczaj ustalają, że nie może być to dłużej niż np. tydzień. Musimy być również świadomi tego, że niektórzy wymagają również wykonania depozytu. Nie zawsze musimy go obrócić, ale jak wiadomo wypłata może nas kosztować. Dlatego też nie sugerujmy się tylko i wyłącznie samym faktem, że dany broker proponuje nam konto demo.

Brokerzy Ocena Promocja Opis WWW
Bonus do $4000 i 100zł na start Opis Odwiedź
Podwajają pierwszą wpłatę! Opis Odwiedź
Nawet 6000 funtów na start! Opis Odwiedź

Warto przejrzeć zasady jego działania. Nieco różne opinie panują na temat wypracowania swoich emocji podczas inwestycji w opcje binarne na koncie demo. Głównie brokerzy uważają, że w przypadku kont demo inaczej panujemy nad swoimi emocjami.

 

Inwestowanie w prawdziwe pieniądze to zupełnie coś innego. Z pewnością jest w tym coś. Inaczej odbieramy stratę wirtualnej gotówki, a inaczej tej prawdziwej. Mimo wszystko jeśli mamy taką możliwość to warto skorzystać z konta demonstracyjnego.

Dzięki niemu zobaczymy co proponuje nam dany broker opcji binarnych i czy dobrze się nam porusza po jego platformie.


Zostaw komentarz

*