Mundial 2022 – zakłady u bukmachera

Nadchodzi sporymi krokami Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem zdołamy poznać pełną listę powołań na ów turniej. Kto otrzyma swoją okazję, a kto będzie musiał obyć się smakiem? Jako pierwszy legalny bukmacher na krajowym rynku demonstrujemy propozycję zakładów wzajemnych na powołania na Mistrzostwa świata w piłce nożnej!

Co najlepsze – zakłady wolno ze sobą spinać! Wykonany w ów sposób kuponik da się swobodnie potraktować jak osobiste swoje „Fantasy Mundial” 😉 Poniżej trochę przykrótkich opisów.

Desygnacja Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w ostatnich kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz kolosalny pochwał w globalnej piłce. Młody Polak udowadnia swój wysoki poziom oraz dostarcza Czesławowi Michniewiczowi coraz niemało argumentów, aby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Czy golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na ów moment wydaje się to niezwykle ewentualne!

Desygnacja Rafała Gikiewicza – 6.50
Aktualnie w krajowej kadrze nie ma podobno bardziej emocjonującej „sagi powołaniowej”, niźli ta z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień pojawiający się w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, jakkolwiek do bieżącej pory nie była ona wystarczająca, ażeby wystąpić w narodowych barwach. Czy coś nadal może się zmienić? Dla sympatyków wielkich kursów jest to zdecydowanie propozycja godna próby!

Desygnacja Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony defensywy wydaje się być jedną z najwyższych bolączek krajowej kadr. Wprawdzie Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jakiegoś z nominalnych prawych obrońców, to przypuszczalnie selekcjoner chciałby w obwodzie mieć chociażby jakiegoś zawodnika występującego na bieżącej pozycji na co dzień. Czy będzie to szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Desygnacja Kamila Grosickiego – 1.70
Niemniej według dużo person „Grosik” ma już najciekawsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z nader doświadczonych zawodników krajowej kadry, który z pewnością ma pokaźna wpływ na morale ekipa. Czy też sprawy wyrażą się wyznaczające oraz selekcjoner zabierze do Kataru zawodnika Pogoni Szczecin?

Wyznaczenia na MŚto ewidentnie temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, dlatego niezwykle zachęcamy do poinformowania prywatnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kupon stworzony z powołań może być nie jedynie wyjątkową zabawą, ale oraz okazją na sukces dla tychże, jacy stosownie przejrzą naszego selekcjonera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje