Opcje binarne: zakładamy konto demo i wpłacamy

przez Porady i strategie

Brokerzy proponują nam wiele możliwości wpłaty i wypłaty naszych pieniędzy. Do tego możemy wymienić te najpopularniejsze, czyli: przelewy bankowe, karty kredytowe (visa, mastercard) czy Skrill. Są jednak brokerzy, którzy oferują jeszcze więcej możliwości.

Tutaj ważną informacją dla inwestorów może być fakt, że nasze pieniądze zazwyczaj wypłacane są tą metodą, która wcześniej wpłacaliśmy depozyt. I tak jeśli wpłacaliśmy poprzez przelew bankowy to wypłata nie będzie zrealizowana na Skrill, tylko na rachunek bankowy. Zanim jednak będziemy mieli możliwość wypłacenia pieniędzy czeka na nas zazwyczaj weryfikacja.

Stąd też decydując się na założenie konta i inwestowanie w opcje binarne wpisujemy tylko i wyłącznie swoje prawdziwe dane. Samo ich wpisanie nie upoważnia nas jeszcze do wypłacenia pieniędzy. Zazwyczaj potrzeba jeszcze skan dowodu osobistego, paszportu czy skan ostatnio wykonanego rachunku. Ma to na celu potwierdzić nasze dane. Jeśli już pomyślnie przejdziemy pełną weryfikację konta mamy dostęp do wszystkich opcji.

Ale przede wszystkim możemy zacząć inwestować w opcje binarne. Stąd też warto wykonać weryfikacje przed wykonaniem pierwszej wpłaty, by niepotrzebnie nie przetrzymywać tam pieniędzy. Jeśli przebiegnie ona prawidłowo to wtedy należy wykonać swój pierwszy depozyt.

 

Mówiąc o wpłatach i wypłatach należy zwrócić uwagę na opłaty za wykonywane transakcje. Chcąc wypłacić kilkaset złotych na konto będziemy musieli uiścić opłatę. Każdy broker zazwyczaj uwzględnia tabelę opłat – to warto sprawdzić jeszcze przed założeniem konta. Patrząc ogólnie najlepiej opłaca się wypłacać na Skilla, nieco mniej na konto bankowe.

Warto przy tym zwrócić uwagę na kwestię przewalutowaniu. Bo jeśli mamy konto bankowe w złotówkach i w takiej też walucie wpłacamy na konto u brokera to często musimy je zamienić na dolary czy euro, ponieważ nie ma polskiej waluty.

Brokerzy Ocena Promocja Opis WWW
Podwajają 1 wpłatę! Opis Odwiedź
Nawet 6000 funtów na start! Opis Odwiedź
Bonus do $4000 i 100zł na start Opis Odwiedź

Następnie musimy to zrobić kolejny raz, kiedy będziemy chcieli pieniądze wypłacić. Zatem mamy już dwie transakcje, które są dosyć drogie.

W tym wypadku warto wpłacać pieniądze bezpośrednio w konta walutowego (o ile takie posiadamy), bądź szukać brokera, który ma w swojej ofercie konta w polskiej walucie. Dzięki temu zminimalizujemy koszta. Kolejna kwestia to minimalna wpłata.

Zazwyczaj w grę wchodzą tu wysokie stawki, toteż brokerzy wymagają minimalnej wpłaty w wysokości co najmniej 200 dolarów, chociaż coraz częściej można zauważyć, że są to niższe progi (już nawet od 100 dolarów). Nie jest to jednak spowodowane tym, że brokerom zależy, by jak najwięcej pieniędzy znalazło się na ich kontach. Chodzi tu o to, że są również minimalne stawki jakie następnie możemy inwestować w dane opcje (np. 10 dolarów).

 

Stąd też brokerzy dają nam szanse dłuższego grania, nawet po najniższych stawkach. Kolejną sprawa to bonusy. Jeśli wpłacając swój pierwszy depozyt zdecydujemy się z nich skorzystać to często musimy kilka razy obrócić daną kwotą, by móc ją następnie wypłacić.

Zatem niejako mamy zablokowaną możliwość wypłacenia pieniędzy. Podsumowując, warto wpłacić minimalny próg depozytu i na początek próbować inwestować najniższe stawki, by się sprawdzić. Jednak to ile wpłacimy zależy od nas indywidualnie.

 

Ważne jest, by szybko nie stracić równie szybko zarobionych pieniędzy.


Zostaw komentarz

*