Promocje Betfan

Każdy z bukmacherów wie, że najefektywniejszą zachętą niezdecydowanych graczy na danego bukmachera są promocje i bonusy bukmacherskie, które mogą zaoferować na start. W dzisiejszym artykule zajmiemy się jednym z nich – a mianowicie chodzi o powitalne promocje Betfan.

Pakiet Pudziana

Pierwszy z bonusów startowych – który widnieje pod nazwą twarzy bukmachera, czyli Mariusza Pudzianowskiego. W niej każdy z nowych graczy może otrzymać nawet 3000 złotych i to od trzech pierwszych depozytów. Od każdej z trzech wpłat gracze otrzymują 10% wpłaconego depozytu, do 100 złotych. Oznacza to, że na konto bonusowe mogą mieć maksymalnie 300 złotych. Skąd więc te 3000?

A no właśnie – przy spełnieniu wymogów, które brzmią pięciokrotność obrotu stawki po kursie minimalnym całego kuponu 2.0., gracze mogą już przenieść środki na konto depozytowe. W tym momencie gracze otrzymują mnożnik x10. Właśnie dlatego z 300 złotych na koncie bonusowym zrobi się 3000 na koncie gracza.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Promocja Siano wraca

Drugą z promocji Betfan jest zakład bez ryzyka, nawet do 100 złotych – jest to nic innego jak podwójna szansa. Jeśli gracz postawi kupon i okaże się on nietrafiony, to taka sama kwota, która została włożona, wróci na konto bonusowe. Jedynym warunkiem jest to, aby poszczególne mecze miały kurs minimum 1.14. Wtedy przegrany kupon będzie wliczał się w promocję zakładu bez ryzyka. Ważne jest to, że środki wracają na saldo główne. Nie ma więc kolejnych wymogów obrotu stawką. Tak wyglądający zakład bez ryzyka nie zdarza się często, dlatego warto o tym pamiętać.

Promocja Happy hours

Wśród promocji Betfan nie mogło zabraknąć tych dla stałych graczy. Pierwsza z nich dotyczy gry bez podatku. Już uprzedzimy, że u tego bukmachera mamy dwa bonusy dotyczące +14% do ewentualnej wygranej.

Happy hours dotyczy poszczególnych godzin, kiedy bukmacher wprowadza taką promocję. Wystarczy śledzić ich stronę, lub social media, na których informują o godzinach, kiedy ona obowiązuje. Aby wziąć udział w happy hours wystarczy postawić minimum dwa zdarzenia, z kursami przynajmniej 1.25.

betfan-bonus-na-start

Bukmacher bez podatku!

Istnieje również możliwość ciągłej gry bez podatku. Nie trzeba czekać na odpowiedni czas happy hours. Aby wziąć udział w kolejnej promocji wystarczy obstawić chociażby trzy zdarzenia na kuponie, z kursem minimalnym 1.35 lub wyższym.

Wtedy każdego dnia, o każdej porze bukmacher płaci za graczy podatek, dzięki czemu ewentualna wygrana wzrasta o 14%.

Promocja Matchday boost

Ostatnią z promocji Betfan dla stałych graczy jest „matchday boost”. W zakładce „specjalne” każdy z graczy może znaleźć takie typy. O co w nich chodzi? Jest to podwyższanie kursów na poszczególne spotkania, wybrane przez bukmachera.

Zwykle promocja da dotyczy najciekawszych zdarzeń, które będą miały miejsce danego dnia. Bez znaczenia, czy chodzi o koszykówkę, tenis, czy piłkę nożną. Jeśli jest coś, co przyciąga uwagę setek tysięcy kibiców, to można się spodziewać, że kursy zostaną podwyższone.

Co ciekawe – matchday boost jest promocją, które dodawane są codziennie. W końcu każdego dnia rozgrywane są ważne pojedynki z różnych dyscyplin sportu na całym świecie.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę