Ranking bukmacherski

Przytaczamy dziś ranking bukmacherski czyli bukmacherów którzy działają w pełni legalnie oraz typowanie meczy u nich to sama przyjemność. Ranking powstał na podstawie naszego doświadczenia w sferze. Od przeszło 7 lat zajmujemy się zakładami sportowymi i nieskromnie powiadając wiemy o wadach i wartościach bukmacherów wszystko.

Wiemy, gdzie dostaniesz najlepsze dodatki, wiemy u jakiego zlokalizujesz najwyższe kursy.

Pojmujemy potrzeby sektora zakładów online i nasz ranking skupia się przede wszystkim na propozycji jaką przygotowali bukmacherzy online. Punkty stacjonarne – pomimo solidnej popularności – nie przygotują dla Ciebie takich pakietów które możliwe są do uzyskania w zakładach online. Oprócz zestawieniu, dowolny z bukmacherów doczekał się u nas osobnej ocenie. Do współpracy przy recenzjach zachęciliśmy słynny nam typerów, jacy postanowili się podzielić własnym zdaniem na temat legalnych bukmacherów w Polsce.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Nakładające się na siebie litery „L” oraz „V” działały do tejże pory w świadomości polaków jako logo producenta napojów jak Tiger czy Black, toteż dla niektórych zdumieniem mogło być pojawienie się w czerwcu 2016 r. podobnego znaku w kontekście zakładów sportowych. LVBET do tej pory dał się poznać z dobrej strony na rynku niemieckim, gdzie obok zakładów bukmacherskich dysponować ofertę dla graczy kasyn przez internet. Obowiązująca w Kraju ustawa hazardowa zakazuje prowadzenia działalności w zakresie kasyn online, więc LVBET ekspansję na krajowy rynek zaczął ledwie z propozycją zakładów wzajemnych.

Kolejny podmiot na lokalnym rynku winien dobrze wpłynąć na rozwój konkurencji, ponieważ towar który prezentuje LVBET posiada niewątpliwie wysoką wartość.
Do tegoż zamiast znakomitych statystyk zyskujemy atrakcyjnego bloga sportowego organizowanego przez Jurasa, Michała Pola oraz Krzysztofa Ignaczaka. Na stronie odnajdziesz również opcję typowania wyników live.
Imponującym oraz serwisu lvbet.pl jest wygląd strony online, jaki nie winien sprawić Ciż większych problemów ze zlokalizowaniem rynków, którymi będziesz zainteresowany. LV BET posiada również aktualnie najwyższą na rynku propozycję bonusową i promocyjną dla nowiusieńkich graczy.

Sięgnij po dodatek na start o równoważności do 1000 ZŁ oraz dodatkowe 50 PLN na start bez depozytu dla kibiców klubów piłkarskich jakich jest mecenasem. Biorąc pod troskę pozostałych legalnych bukmacherów, dodatki oraz promocje u bukmachera LVBET zasługują na bardzo pozytywną ocenę.

Fortuna w jednym rzędzie Totolotkiem i STSem jest najsolidniejszą i najbardziej znaną firmą bukmacherską w Kraju. Fortuna jako pierwsza w Kraju proponowała użytkownikom opcję zawierania zakładów on line także na żywo. Swoją pozycję na rynku potwierdziła w 2014 stając się głównym mecenasem Legii Warszawa. Taż założona na Słowacji spółka dysponuje ponad 500 pkt. przyjmowania zakładów na obszarze Polski, co czyni że jest liderem w tejże podklasie. Mamy przeczucie, że Fortuna z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszym bukmacherem online.

Na stronie Fortuny w oczy rzuca się charakterystyczna zakładka dla strefa typerów oraz w tym właśnie widzimy dominację brandu, jakiemu przyjęli pierwsze miejsce. W ramach strefy typera dostajesz wejście do forum typerów, na którym odnajdziesz podpowiedzi, stopy także najciekawsze kursy. Do tegoż będąc członkiem Fortuna Klub Oraz bierzesz wkład w całorocznym quizie Mistrzostwa Typerów. Wygrywający wybierany są spośród dwóch podklasie: ogólnopolskiej oraz punktowej. W obydwu do zatriumfować znakomite nagrody w tym m.in. nagrody rzeczowe oraz akapity FKP. Reklamą, jaka ma zachęcić do wejścia do świata zakładów Fortuny jest dodatek startowy, czyli dodatkowe 100% wartości pierwszej wpłaty do 400 PLN! A jeżeli założysz darmowe konto kodem promocyjnym FORTUNAVIP uzyskasz wyższy cashback za pierwszy kupon! Będzie toż zakład bez zagrożenia do 110 PLN – standard 100 PLN. Fortunę powinno się uhonorować zwłaszcza za porządną liczbę zakładów. Zlokalizujesz tam nieomal wszystkie rynki oraz pod tym względem słowacki bukmacher nie odstaje od czołowych serwisów ogólnoświatowych.

Wygrywający nasz ranking bukmacherski w ubiegłym roku wszedł na rynek bez żadnych kompleksów oraz spowodował niemałe zamieszanie w sferze. Dopracowana strona cybernetyczna, na jakiej poruszanie się nie stanowi problemu oraz niezwykła oferta dla graczy toż istotne przymioty forBETu. Ambicje tego bukmachera sięgają wysoko oraz mamy wewnętrzne przeświadczenie, że wkrótce to logotyp będzie kojarzyć każdy obstawiający związany z legalnymi zakładami sportowymi. Sztandarowym bonusem jest 100% do 650 PLN, jaki otrzymujesz od razu po wypełnieniu blankietu rejestracyjnego i złożeniu pierwszego wkładu.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Dodatkowe promocje nie są gorsze, bowiem forBET jako jedyny bukmacher dokłada 6% do zwycięskich kuponików, co wywołuje, iż Twoje nagrody są za wszelkim razem wyższe niźli u konkurencji. Do tegoż dochodzi rozbudowana propozycja na zakłady akumulowane dopasowana do dowolnego gatunku gracza, więc wypatrzy coś dla siebie osoba typująca na niskich stawkach jak i odbiorcy lubiący podejmować ryzyko przy definiowaniu stawki. To wszystko wywołuje, że odnośnie do prezentów, które otrzymujesz na początku, forBET plasuje się w czołówce Jeżeli poszukujesz najciekawszej oferty online toż z pewnością rozgrywka u tegoż bukmachera przypadnie Ciż do gustu. forBET nie otwierając punktów w miastach wyraziście dał do zrozumienia, iż internauci są społecznością, która będzie mogła oczekiwać na unikatowe przywileje. Nie posiadali obiekcji, że forBET zasługuje na miejsce na podium owego porównania bukmacherów legalnych.

Na trzecim miejscu ulokowaliśmy Totolotka. Tenże brand zna prawie każdy z Was ze względu niejaką z imponujący sieci punktów przyjmowania zakładów. Totolotek toż też najdłużej istniejący operator zakładów na rynku lokalnym. Trzon oferty stanowią zakłady akumulowane z możliwością wygranych sięgających nawet milion złotówek. Toto-gol i Toto-liga toż twory mające rzeszę fanów właśnie ze powodu na kumulacje.

W pierwszym przypadku otrzymujesz na kuponie 6 meczów oraz musisz skreślić trafny rezultat, natomiast w toto-lidze obstawiasz rozstrzygnięcie trzynastu spotkań zebranych z przeróżnych lig. Coś co dalej odznacza totolotka toż wysokie kursy także ciekawy bonus początkowy 100 % do 700 ZŁ. Oprócz tegoż zarejestrowani konsumenci dostają dostęp do betclubu toteż planu lojalnościowego, w którym zebrane akapity zdołasz wymienić na zachęcające nagrody m.in. w postaci sprzętu RTV.

W Totolotku jest też również opcja gry bez 12 % haraczu, a wszystko dzięki reklam Bonus-king. W obrębie pakietu króla bonusów Totolotek prezentuje graczom codziennie inny bonus, zazwyczaj w tygodniu jest to gra bez podatku, a w weekendy bonusy na zakłady akumulowane. Totolotek w odróżnieniu od lidera naszego zestawienia rozpoznawalny jest również ze względu na aktywność sponsoringową będąc m.in. partnerem Lechii Gdańsk, Jagielloni Białystok oraz filii koszykarskiej Legii Warszawa. Dzięki współpracy bukmachera z platformą EkstraStats posiadasz też dostęp do najświeższych statystyk z boisk Ekstraklasy. U trzeciej firmy naszego rankingu bukmacherów odnajdziesz również pospolite zakłady na wyścigi czworonogów i wyścigi konne. Te drugie umiesz obejrzeć live dzięki transmisji na stronie bukmachera.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Star-Typ-Sport, gdyż tak brzmi rozwinięcie nazwy STS, to największy legalny podmiot działający w branży zakładów sportowych. Spółka chwali się na osobistej stronie wirtualnej, iż jej udziały na rynku licencjonowanych bukmacherów w Kraju wynoszą aż 48%, a my nie posiadam podstaw, ażeby tymże danym nie wierzyć.
Ze względu na długoletnie doświadczenie na rynku oraz spore punkty stacjonarne STS to dla niemało synonim zakładów sportowych w Kraju. Liczby oraz kombinacje zakładów które oferują STS’y robią wrażenie. Umiesz tutaj wziąć wkład w praktycznie każdym rodzaju zakładów od wytypowania wygrywającego wyborów prezydenckich, po triumfatorów tańca z gwiazdami. Dostępne są oczywiście też zakłady sportowe od 4 ligowej piłki nożnej po rozgrywki krykieta. Do tego na stronie głównej w górnym panelu zdołasz kliknąć w zakładkę e-sportów z zakładami na m.in. CS’a oraz League of Legends.

Jeśli uważasz, że toż mało toż przejdź do zakładki z zakładami na wirtualne sporty. Wielkim plusem STS są zakłady na żywo, gdzie oprócz typowania rezultacie możesz oglądać na żywo wybrane spotkanie.
Zastanawiasz się czemu umieściliśmy STS tak nisko ? Naszym zdaniem tenże bukmacher posiada niewystarczającą ofertę bonusową oraz niewysokie kursy na zdarzenia. Jeżeli tenże poziom rzeczy się odmieni to STS niewątpliwie awansuje na podium.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Legalni bukmacherzy na 2 ostatnich miejscach w tym rankingu wyraźnie odbiegają od konkurencji pod każdym względem. Dziwi nas podejście Superbet do zakładów online. Prawidło powiadając nadmieniony bukmacher online nie posiada wiele do zaoferowania graczom przez internet. Nas cały czas śmieszy dodatek „happy hour”, jaki polega na umieszczeniu na stronie online w sieci informacji o pięciu paragrafach stacjonarnych, w których konkretnego dnia przez godzinę są wyższe stawki.
Efektownie, toteż umiesz w Internecie sprawdzić gdzie grać na zakładach abstrahując od Internetem … naprawdę nie możemy odgadnąć o co chodzi w tymże ruchu.

Superbet broni się przyzwoitym dodatkiem 50% do 500 PLN, jednakże wszelcy wiemy, iż to nie jest najwyższy i najlepszy bonus na rynku.
Na oraz zaliczamy zakładkę totalizator, w której możemy sprawdzić wariant graczy na kolejki najważniejszych lig piłkarskich. Zastanawialiśmy się dalej czy skomentować wygląd strony online oraz zakładkę statystyki piłkarskie, jednakże podobno w tej sekcji nic więcej nie napiszemy.
Więcej o Milenium możesz przeczytać w recenzji danego bukmachera.

Z owym ostatnim miejscem dla Etoto mamy mały problem, bo w zasadzie pod wobec dodatku i wyglądy strony wirtualnej powinni być przed Milenium, ale Etoto posiada jedną solidną słabość, która nie przystoi bukmacherowi online.
Wymowa ewidentnie o braku zakładów na żywo. Legalny bukmacher, który ma przyzwoitą stronę przygotowaną dla urządzeń mobilnych nie ma najistotniejszej dla mobilnych zakładów praktyczności. Pod dowolnym innym wobec Etoto zasługuje na przedostatnie miejsce w rankingu bukmacherskim.

Nie jest to ewidentnie bukmacher, u którego polecalibyśmy regularną grę, jednakże od okresu do okresu można tam spojrzeć choćby ze powodu na znakomite kursy, na niektóre zdarzenia. Coś co bardzo dobrze działa na stronie tegoż bukmachera jest porównywarka stawek. Jeśli doliczysz do tego bonus 100 % do 200 PLN to zdołasz przy cząsteczce szczęścia zdobyć fajną kwotę.

Legalni bukmacherzy w Polsce
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
2020zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
100zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
450zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
1400zł Zagraj
forbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
BRAK Zagraj