Rejestracja bez dowodu u bukmachera?

Z jakiego powodu ekspresowa rejestracja bez dowodu u bukmachera w necie to świetny koncept  i czemu powinno się z niej skorzystać?

Gdy potrzebujemy obstawiać zdarzenia w necie należy się u bukmachera zarejestrować! Dotychczas trwało to niesłychanie długo, a co więcej bez dowodu osobistego nie dało się tego przeprowadzić.

W tej chwili… Rejestracja konta na LVBET.PL w życiu nie było tak banalne. Posiadając konto przejściowe można korzystać z zakładów bukmachera online podając zaledwie bazowe dane. Nie ma w tej chwili konieczności wgrywania ksera dowodu tożsamości. Nie wymaga to dostarczania kolejnych dokładnych danych. Wystarczy 1 minuta, ażeby grać na zakładach mecze on line u legalnego bukmachera w Polsce.

Odpalenie konta zachodzi bezpośrednio po weryfikacji wymienionego przez obstawiającego adresu e-mail.

Rejestracja bez dowodu

Rejestracja tymczasowa upoważnia do na użytkowanie konta eToto.pl w sposób ograniczony – blokuje nas maksymalny limit zakładów a także nieobecność zdolność wypłaty kasy z konta (dostępne tylko po zupełnej weryfikacji użytkownika).
Osoba posiadająca rachunek rozliczeniowy o statusie warunkowym może niemniej jednak korzystać z wielu ofert bonusowych, w tym z bonusu przy zakładaniu konta.

W celu dokonania zgodnej zupełnej rejestracji Użytkownik zobligowany jest do właściwego zrealizowania formularza przy rejestracji u konkretnego bukmachera oraz wysłania skanu bądź fotografii dowodu tożsamości.

 

Najfajniejszy bonus za rejestrację

Legalnie działający bukmacher online Etoto rozdaje darmowe zakłady!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Bezpłatny zakład 20 zł przy otwieraniu konta dla nowego grającego
– następnie propozycja powitalna jest bez modyfikacji: dodatek 200% do 100 zł,

Dla typujących jacy zarejestrowali się nim nastał 01.02 i nie wykorzystali do tej pory z żadnej pozostałej oferty promocyjnej będą uprawnieni do Freebetu 20 złotych od zalogowania.

Na stronce rejestracyjnej https://www.etoto.pl/rejestracja/ zaprezentuje się grafika z wyraźną informacją jak pozyskać 1040 złotych w akcji promocyjnej na start.

Ekspresowa rejestracja w LVBET…

Dodatkowo bukmacher LV BET na stronce https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu podobnie jak eTOTO dostarcza gratisowy zakład bez depozytu!