Superbet i SuperGame – co i jak

Legalny bukmacher działający w sieci Superbet uruchomił nowiuteńką edycję kompletnie darmowej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zwyciężenia co tydzień minimum 50 000 pln, a suma niniejsza może z każdą kolejką rosnąć o kolejne 25 000 pln. Starczy porządnie odgadnąć faktyczne rezultaty meczów Ekstraklasy.

Superbet to numer 1 polskiego rynku zakładów sportowych w klasie rozgrywek „free to play”. Są to rozgrywki, które nie wymagają wpłaty, czy zaryzykowania stawki. Grający nie ponosi w następstwie tego ani grama ryzyka związanego z założeniem konta u buka, ma za to opcję wygrania olbrzymiej kasy plus zapewnioną kapitalną rozrywkę.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Na czym polega Supergame Superbetu?

Nowa konwencja to rozgrywka kumulacyjna, gdzie brak naczelnej nagrody w pewnej rundzie będzie wzmacniał ekscytacje w kolejnej! W minionej serii Super Game padła najwyższa dotychczas nagroda – jeden typujący wygrał 40 000 złotych w gotówce.
Tak wielka suma była właśnie efektem kumulacji związanej z brakiem akuratnych rezultatów w minionej kolejce. Wygranych nie było, bowiem konfrontacja Brazylia kontra Argentyna został wstrzymany i nierozstrzygnięty.
W kolejnym Super Game Jackpot kumulacja inaczej w rzeczywistości duże nagrody w owej całkiem darmowej zabawie, będą w znacznym stopniu częstszym zjawiskiem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play przekazał klientom zarejestrowanym w swoim serwisie nagrody na ogólną sumę blisko 8 milionów zł! Między innymi te działania wpływają na stałe zdobywanie przez firmę kolejnych, zadowolonych użytkowników i co więcej pogoń za konkurencją ze ścisłej elity.

Z jakiej przyczyny wobec tego modyfikacja flagowego formatu?

„W Superbet nie tolerujemy nudy i co więcej cały czas polepszamy swoje rozwiązania. Kumulowanie wygranych w zestawieniu z obstawianiem spotkań dla frajdy „najlepszej ligi świata” powinno dalej mocniej elektryzować obstawiajacych, jacy raz po raz regularniej preferują naszą propozycję. Zdradzę dodatkowo, iż co pewien czas do puli wygranych wchodzić będą niezwykle ciekawe nagrody rzeczowe. Póki co jest to jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot plus Ekstraklasa to zapewne solidne połączenie także zważywszy na interesującą propozycję szablonowych zakładów bukmacherskich na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w propozycji „SuperKursy” dostarcza zakłady na najwyższą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na jakikolwiek pojedynek Ekstraklasy dostępna jest też sowita propozycja SuperBets, inaczej kilka typów w obszarze jednego zdarzenia. Entuzjastów zakładów w trakcie zaintryguje zapewne bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Następna wersja rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl dodatkowo w najlepszej w Kraju aplikacji na telefon Superbet.

Bezpłatne typy na Ekstraklasę odszukasz na stronie obstawianie.net

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)