Typy na MŚ w piłce nożnej

Mecze w eliminacjach do MŚ w 2022 z pewnością pokażą, że wszystkie drużyny prezentują bardzo zbliżony poziom. Każdy wynik jest możliwy i coraz trudniej wskazać faworyta do zdobycia mistrzostwa naszego kontynentu.

W Polskiej grupie do ostatniego gwizdka sędziego każda z drużyn będzie miała szansę na awans.

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza reprezentacja w eliminacjach do Euro 2020 – choć nie wszyscy wierzyli w ten sukces kadry Jerzego Brzęczka. Przed eliminacjami wielu kibiców miało wątpliwości, czy kadra przygotowywana przez trenera będzie w stanie nawiązać do najlepszych tradycji polskiej piłki nożnej.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Czy Polska pojedzie na MŚ 2022?

Wątpliwości budzi nie tylko fakt, czy wyjdziemy z grupy eliminacyjnej do MŚ w piłce nożnej, ale wielu sceptyków uważa, że zdobędziemy podczas tej imprezy choć 1 gola. Tymczasem nasi piłkarze niesieni fanatycznym dopingiem kibiców wg Nas rozegrają naprawdę udane spotkania i o awansie do kolejnej fazy MŚ w piłce nożnej zadecyduje absolutna walka do ostatniego gwizdka sędziego.

Nie zawodzą piłkarze, pochwały zbiera nasza publiczność, która tradycyjnie jest dwunastym zawodnikiem biało – czerwonych.

Niestety od europejskiego poziomu odstaje trochę nasz obrona. Nasz selekcjoner wg Nas, podejmuje niewłaściwe decyzje dotyczące obrońców i w efekcie pozbawia drużynę dodatkowych szans. Brak zmian w niektórych meczach w eliminacjach choćby do Euro 2020 pokazuje że z obroną mamy kłopot (zresztą nie od dziś).

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Okazuje się, że na europejskim poziomie nie wystarczy jedynie dobre samopoczucie, dobre stosunki z dziennikarzami i spełnianie zachcianek różnych menadżerów. Polski przykład pokazuje, że trener reprezentacji powinien być człowiekiem z wszechstronnym przygotowaniem.

Zbliżające się mecze eliminacyjne zapowiadają się niezwykle ciekawie. Serce każe wszystkim postawić na zwycięstwo naszych zawodników bez względu na to kto z piłkarzy zagra na obronie…

Poniżej przygotowaliśmy typy na MŚ w piłce nożnej:

  • czekamy na rozpoczęcie eliminacji do MŚ w piłce nożnej w Katarze, póki co wstępne typy są na obstawianie.net